سازمان بسیج حقوقدانان استان بوشهر

بیانیه روز قدس بسیج حقوقدانان بوشهر

                                                                                               بسم الله الرحمن الرحیم

امام خمینی (ره): " من طرفداری از طرح استقلال اسرائیل و شناسایی او را برای مسلمانان یک فاجعه و برای دولت های اسلامی یک انفجار می دانم " صحیفه امام جلد ۱۶ صفحه ۲۹۴ روز قدس فقط روز فلسطین نیست روز امت اسلامی است . سخنرانی مقام معظم رهبری در خطبه های نماز عید فطر ۲۹/۰۶/۸۸ سلام بر کلمه الله بالاترین گلواژه بر تارک هستی ، سلام بر قرآن کریم جدا کننده حق از باطل ، سلام بر رمضان و لیله القدر و سلام بر شهید راه حق و عدالت علی (ع) ، سلام بر روزه داران تشنه کام حقیقت و راستی .حمد خدای عزوجل در توفیق بهره مندی از ماه رحمت این فرصت خود نگری ، خداجویی و روشن بینی ،درود خدا بر پیامبر مهر ومهربانی و آل طاهرینش و سلام خدا بر صدیقین ، صالحین و شهدا و امام شهدا. حکومت غیر شرعی و  غیر قانونی اسرائیل که به فرمود امام (ره) به صورت غده ای سرطانی در قلب جهان اسلام به وجود آمده است به عنوان نمادی از اقوام ستمگر گذشته موجبات دردسر و گرفتاری اذهان مردم آزادی خواه عالم شده است .

بدترین عناوین ضد بشری را براساس فلسفه پلید خود برگزیده و با شدیدترین و وحشیانه ترین شکل عملی می نماید .تبعیض نژادی ، نسل کشی ،  قاچاق جنسی زنان ، اشغال غیر قانونی ،آوارگی و کوچ اجباری مردم بی پناه فلسطین ، ساخت و ترویج سلاح کشتار جمعی و هسته ای و غیره از جمله این مفاهیم غیر انسانی است . در این بین به هیچ کدام از نظارت های بین المللی تن نداده و از مشارکت در آن نهادها خودداری می نماید . از بدو اشغال سرزمین فلسطین تا کنون بالغ بر ۲۰۰ قطعنامه سازمان ملل و سایر توافقات بین المللی نه تنها توقفی در اهداف و اقدامات ضد انسانی او ننموده هرروزه تلاش می کند چتر سیطره خود در رسیدن به آمال و نقشه یهودی نیل تا فرات را عملی می نماید و اخیراً بدون توجه به توافقات جهانی با سناریوی از پیش تعیین شده از طرف سردمداران ایالت متحده زمینه مرکزیت ، انسجام و ثبات خود را با انتقال سفارت آمریکا به قدس شریف دنبال می کند این انتقال با هر محاسبه ای صورت گرفته باشد در مرحله اول چهره شناخته شده آمریکا را در داعیه داری دروغین رفع اختلاف جهانی برملا ساخته است .

اسرائیل با حمایت ایالت متحده هر چند توانسته است بعد از ۷۰ سال حدود ۹۰ درصد خاک فلسطین را اشغال ، و مردم مظلوم و ستمدیده آن دیار را آواره نماید ولی به تایید خدای رحمان در این سیاست شیطانی بازنده مکر رحمانی خواهد شد . هر چند مردم فلسطین مکان جغرافیایی حیات خود را فعلاً از دست داده اند ولی با مقاومت و ایستادگی خود سرزمین دلهای سبز مردم آزاده جهان را تسخیرکرده اند که این امر وعده نصرت و پیروزی حضرت حق را بدنبال خواهد داشت . در این روزهای مهمانی خدا و لیالی قدر حقوقدانان بسیجی استان بوشهر برخود لازم می دانند ضمن محکوم نمودن اقدام اخیر رئیس جمهور آمریکا در انتقال سفارت خود به قدس شریف تلاش می نماید با تبیین و معرفی این معضل جهانی و با بررسی جوانب عهد شکنی و نقض قوانین بین المللی توسط اسرائیل همدلی و یک صدایی مردم ولایت مدار استان بوشهر در تفکر جهانی محو اسرائیل غاصب را فراهم نماید.سازمان بسیج حقوقدانان استان بوشهر وعده گاه خود را راهپیمایی حساس و دشمن شکن جمعه بازگشت در روز جهانی قدس برای حضور اعضاء حقوقدان بسیجی در محو و نابودی اسرائیل قرار داده است .                                                 

                                                                                                                               سازمان بسیج حقوقدانان استان بوشهر

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.