سازمان بسیج حقوقدانان استان بوشهر

بیانیه ۹ دی بسیج حقوقدانان بوشهر

مدعی خواست که ازبیخ کند ریشه ما غافل ازآنکه خداهست دراندیشه ما

به گزارش "روابط عمومی سازمان بسیج حقوقدانان استان بوشهر"به مناسبت فرارسیدن ۹دی روز بصیرت افزایی ملت ولایتمدار ایران سازمان بسیج حقوقدانان  بیانیه ای صادر کرد؛ شکست فتنه گران در فتنه ی ۸۸، درس بزرگی برای آنان بود در فتنه ی ۸۸ یکی از دلایل مهمی که منجر به شکستشان شد مشخص شدن و کردن چهره ی واقعیشان در تظاهراتشان بود که با مرگ بر ولایت فقیه و توهین به رهبر معظم و بنیان گذار انقلاب امام خمینی و توهین به عقاید مردم از.جمله روز تاسوعا عاشورا و امام حسین بود

 اما این بار فهمیدند هر دولتی زیر دست حکومت اسلامی و ولایت فقیه باشد ارزش دفاع و بهره برداری از ان را ندارند بله متوجه شدند که دولت لیبرالی و ضد اسلامی خود را نمی توانند به این شکل که وضعیت کشور را بنفع مردم بچرخانند ادامه بدهند ،  و نمی شود به این روش مردم رو از حکومت زده کنند چون بازهم دولت با هر افکار و جریان انحرافی پشت خود ، اگر بنفع مردم و اقتصاد  کشور بچرخد بازهم به اسم حکومت اسلامی تمام می شود .

بهترین راه، بدست گرفتن قدرت اجرایی کشور ، و فشار افتصادی و روانی بر مردم هست ، و آنها را به بهانه ی شعار علیه دولت ، کم کم در خیابان جمع کردن! ولی وقتی این تجمعات گسترش و عظیم یافت برنامه بعدیشان که با احتیاط انجام میگیرد. تغییر شعار مرگ بر دولت و روحانی دیگتاتور به مرگ بر ولایت فقیه ، و حکومت اسلامی هست و فقط مردم باید هوشیار باشند و خودشان را دوباره باید برای فتنه ی جدید آماده کنند. مردم ولایت مدار وحماسه ساز با بصیرت و آگاهی در فتنه ۸۸توانسته به خوبی توطئه های دو قطب دشمنان داخلی و خارجی با به میدان آمدن در روز ۹دی محکم و استوار ایستاده ونقشه های دشمن نقش بر آب نماینده. این مردم حماسه ساز بودند که با هوشیاری و تیز بینی در محیط خارجی ومنطقه ای وبین المللی در مقابل پروژه ضعیف کردن نظام جمهوری اسلامی، منجر به افزایش رتبه ایران در جایگاه قدرت اول منطقه ترجمه شد. به فرموده امام خامنه ای بصیرت و دشمن شناسی مردم خیلی حائز اهمیت است، وبا این مهم است که می‌توان به نقشه های دشمن پی برد وبموقع در فرست زمان مناسب نسبت به دشمن واکنش نشان داد. مواقعی است که خواص و نخبگان در دشمن شناسی غفلت ویا بی توجهی وکوتاهی دارند در این مقطع دشمن وفتنه گران بیدار، واز خواب و بی خیالی آنان سود جسته، ودست به اجرای توطئه وپروژه جدید می زند. با نگاه اجمالی به فتنه ۸۸در می یابی همین که دشمنان فرصتی برايشان حاصل شد، دست به منتقل کردن شکاف در جامعه سیاسی با حاد کردن افکار عمومی، جنگ روانی از طریق ابزار های رسانه ای و دروغگویی های پی در پی  «سرمایه اجتماعی» نظام مقدس جمهوری اسلامی را از سبد آن خارج کند. دشمنان در دو قطب داخلی و خارجی بانفوذ در فضای اجتماعی در ایران لشکری از اپوزیسیون حرفه‌ای وپای کار برای خود دست وپا کردند. مجموعه ای از سیاسیون وگروه های مرجع بود که مدتهاست از نظام وانقلاب بریده اند در این پروژه طراحی پیچیده دشمن در دوقطب داخلی و خارجی دراین برهه از زمان با همدستی بعضی از خواص باز مانده از کشتی انقلاب پیاده وبا بی صیرتی از جامعه سیاسی ایران اسلامی جدا ودر لشکر جنگ روانی دشمن قرار گرفته و علیه نظام موضع وپاتکی آغاز می کنند.

اعضای سازمان بسیج حقوقدانان استان بوشهر ضمن اعلام محکومیت اهداف پلید و شیطانی سران فتنه و آشوبگران بار دیگر وفاداری خود را به خط اصیل اسلام ناب محمدی (ص)  و بنیانگذار جمهوری اسلامی و فرامین ارزشمند رهبر عظیم الشأن و نائب بر حق امام زمان(عج الله) امام خامنه ای (مدظله العالی) اعلام  میداریم .

دشمنان دو قطب داخلی و خارجی و سران فتنه و آشوبگران دیروز و امروز هر چه و هر کس به خصوص قانون شکنان بدانند هرگز نخواهیم گذاشت به اهداف پلید خود برسند.

 همچنان  با حضور حماسه ای نماد عزت و اقتدار و پایداری خود را به ولایت مطلقه فقیه اامام خامنه ای (مدظله العالی ) که نشأت گرفته ار راه و سیره نبوی پیامبر اعظم حضرت محمد(ص)و امامت اهل البیت عصمت و طهارت است به ظهور خواهیم رساند.

در پایان ما تمامی اعضای سازمان بسیج حقوقدانان استان بوشهر تا پای جان برای حفظ اصول اسلام وآرمان های ارزشمند انقلاب اسلامی ایستادگی خواهیم نمود .

ناصر دولاح

مدیر کانون بسیج حقوقدانان بوشهر

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.