سازمان بسیج حقوقدانان بوشهر

بیانیه گرامیداشت هفته بسیج

سازمان بسیج حقوقدانان استان بوشهر در پیامی هفته بسیج را گرامی داشت.

به گزاش "روابط عمومی سازمن بسیج حقوقدانان استان بوشهر" در این پیام آمده است:تقارن هفته بسیج با ایام برچیده شدن طومار دست نشاندگان استکبار جهانی با نام «داعش» که با هدف مقابله با فرهنگ اسلام ناب محمدی (ص) به وجود آمده بود، شور و شعفی وصف ناپذیر را در دل هر آزاده و آزادمردی برانگیخته و یاد و خاطرات زیبای هشت سال دفاع مقدس را تدایی می‌کند.

همین تفکر والای بسیجی بود که با رسوخ در دل ملت و مسئولان ایران اسلامی توانست چه در دوران دفاع مقدس و چه در دوران پس از آن حماسه‌های شگرفی پدید آورد که همگان به آن مباهات کنند و جوانان با ایمان کشورهای منطقه با تأسی از این تفکر، راه نجات خود را از بحران‌ها و دسایس به وجود آمده به دست مستکبرین به رهبری شیطان بزرگ پیدا کنند.

همین تفکر بسیجی بود که در حادثه غم‌بار زلزله کرمانشاه همه مسئولان و فرماندهان را چه ارتشی چه سپاهی در کنار هم برای یاری مظلوم دوشادوش هم قرار داد. همان وحدتی که دشمن برای خدشه به آن از همان لحظات اول پیروزی انقلاب اسلامی همواره تلاش کرده و این تلاش هنوز هم ادامه دارد. شاید زلزله شباهتی به جنگ نداشته باشد اما همان برادری و رفاقت‌های زمان جنگ را برایمان نمایش داد و این همان تفکر مقدس بسیجی است که در دانشگاه دفاع مقدس به ما درس داده شده است.

سازمان  بسیج حقوقدانان استان بوشهر ضمن نثار درود و رحمت الهی به روح مطهر امام (ره) و شهدای اسلام به ویژه شهدای مدافع حرم که واقعا در این بهار آزادی جایشان خالی است، این هفته مقدس و تقارن آن را با جشن پیروزی و برچیده شدن طومار فتنه گران داعش را گرامی می‌دارد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.