سازمان بسیج حقوقدانان استان بوشهر

حمایت دستگاه قضایی برای ایجاد امنیت قضایی در تحقق اقتصاد مقاومتی،تولید واشتغال

دستگاه قضایی در استان با ایجاد امنیت قضایی در تحقق اقتصاد مقاومتی،تولید واشتغال وتامین امنیت اقتصادی وسرمایه گذاری درچارچوب قانون حمایت می کند.

 

به گزارش "روابط عمومی سازمان بسیج حقوقدانان استان بوشهر"دکتر علی جمادی رئیس کل دادگستری استان بوشهر گفت : با توجه به شعار سال در خصوص اجرای منویات مقام معظم رهبری مبنی براقتصاد مقاومتی ،تولید و اشتغال می بایست تلاشمان را در این راستا بکار گیریم که این امر مهم تحقق پیدا کند .

جمادی افزود : با توجه به وضعیت خاص استان بوشهر و وجود تاسیسات عظیم نفت و گاز که استان را به قطب انرژی در کشور تبدیل نموده که تولید امر اساسی در این حوزه می باشد می بایست با برقراری امنیت پایدار و رفع و موانع مشکلات در زمینه تحقق هر چه بهتر منویات مقام معظم رهبری گام برداریم
جمادی در خصوص حمایت از سرمایه گذاری در استان در جهت رشد تولید و اشتغال بیان کرد : با توجه به اینکه کمیته حمایت از سرمایه گذاری تشکیل شده ، امسال  با برنامه ریزی و تلاش بیش از پیش  امنیت سرمایه گذاری و تامین امنیت اقتصادی در چهارچوب قانون برقرار خواهیم نمود .
رئیس شورای قضایی استان ضمن تقدیر و تشکر از اعضای شورای قضایی گفت : در سال گذشته عملکرد دستگاه قضایی و اعضای شورای قضایی در استان  قابل قبول بوده و خوشبختانه امنیت پایدار برقرار بوده که این مهم با همدلی و هماهنگی بسیار خوب بین اعضای شورا محقق شده است
جمادی افزود : با توجه به اینکه توقعات به دستگاه قضایی نسبت به گذشته بیشتر شده  نیاز است در جهت ارتقا بیشتر تلاش نمائیم و با همدلی و هماهنگی بتوانیم مشکلات و موضوعات پیش روی را رفع نمائیم .
جمادی در خصوص انتخابات شوراها و ریاست جمهوری پیش روی بیان کرد : انتخابات یک امر اساسی و مهم در کشور تلقی می گردد  و وظیفه ماست که در کنار سایر دستگاه ها زمینه امنیت پایدار را فراهم آوریم تا انتخابی سالم برگزار گردد. .
جمادی در بحث پیشگیری از جرائم انتخایاتی گفت : ستاد پیشگیری از جرائم انتخاباتی در استان و شهرستانها تشکیل گردیده و تمامی مسایل در جریان انتخابات رصد می شود و برای پیشگیری و رسیدگی به این نوع جرائم برنامه ریزی شده است.

منبع :اداره کل دادگستری استان بوشهر
 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.