سازمان بسیج حقوقدانان استان بوشهر

فعالیتهای فرهنگی موجب سلامت بیشتردر دستگاه قضایی می شود

رئیس کل دادگستری استان بوشهر گفت :فعالیتهای فرهنگی موجب سلامت بیشتردر دستگاه قضایی می شود و مهمتر از آن سلامت جامعه را به دنبال دارد .

به گزارش "روابط عمومی سازمان بسیج حقوقدانان استان بوشهر"به نقل از روابط عمومی دادگستری کل استان بوشهر ، دکتر علی جمادی رئیس کل دادگستری استان بوشهر در همایش رؤسای دادگستری های استان ،ائمه جماعات ،رابطین فرهنگی و نمایندگان دفاتر حمایت از حقوق زنان و کودکان ضمن تقدیر و تشکر از تلاشهای  صورت پذیرفته در حوزه فرهنگی  گفت : یکی از اهداف تشکیل این همایش اهمیت فعالیتهای فرهنگی در دستگاه قضایی استان می باشد .
وی افزود : فعالیتهای فرهنگی موجب سلامت بیشتردر دستگاه قضایی می شود و مهمتر از آن سلامت جامعه را به دنبال دارد .

علی جمادی با تاکید به مورد توجه قراردادن فعالیهای فرهنگی گفت : از تمامی ظرفیتها از جمله بسیج ،ائمه جماعات و نمایندگان ولی فقیه در شهرستانها وبهره بردن از ایشان در تدریس درس اخلاق اسلامی و ظرفیتهای دیگری که در حوزه های فرهنگی فعالیت می نمایند استفاده نموده واساس کار خود قرار دهند .

وی با مهم دانستن تکریم ارباب رجوع به عنوان یک کارفرهنگی واساس اجرای عدالت که از جمله وظایف اصلی دستگاه قضا است افزود : تمام تلاش خود را معطوف به پاسخگویی به نیازهای مراجعین به دستگاه قضایی و احقاق حق به کار برده که رضایتمندی مردم به دنبال خواهد داشت .

   جمادی در خصوص حمایت از حقوق زنان و کودکان گفت : خانواده مهمترین جایی است که عهده دار تربیت و پرورش انسان و نسلهای  آینده کشور است و نقش زن در حفظ و بقای کانون خانواده بسیار مهم است و می بایست جهت صیانت از بنیاد خانواده تلاش شود که یکی از اهداف دفترحمایت از حقوق زنان و کودکان ایجاد ساز و کارهای  مناسب در جهت حمایت از این قشر آسیب پذیر جامعه است.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.